Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Dialoog
Ermelo
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MFC De Pluk
Geldermalsen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Woerden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Figi Theater
Zeist
zaterdag 10 december 2016
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
zondag 11 december 2016
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
maandag 12 december 2016
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
dinsdag 13 december 2016
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel
woensdag 14 december 2016
20:00
NUHR
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Spot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
Lebbis - Good News Show
Theater de Spiegel, Zwolle
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 15 december 2016
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Speeldoos, Baarn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schuur, Haarlem
André Manuel - De Onzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist