Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Speeldoos
Vught
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
CulturA & Zo
Nootdorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Tuin
Leusden
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Huistheater De Steenakker
Haps
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Weijer
Boxmeer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gryphus
Vierlingsbeek
Het Klooster
Nuenen
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Taverne
Bergen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
De Kattendans
Bergeijk
Het Perron
Amsterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Arto Theater
Schoonhoven
Bon theater
Medemblik
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De hoogte
Winsum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Dok6
Panningen
Het Perron
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
donderdag 17 september 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 18 september 2015
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
zaterdag 19 september 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
zondag 20 september 2015
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 23 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 september 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 september 2015
Dorine Wiersma
Arto Theater, Schoonhoven
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De hoogte, Winsum
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo