Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Stroming
Berlare
Meervaart
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kluit
Zeewolde
C.C. De Kei
Reusel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Bres
Leeuwarden
Ledeltheater
Oostburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Het Veur Theater
Leidschendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Schuur
Zevenbergen
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Enck
Oirschot
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Witte Theater
IJmuiden
Schaffelaartheater
Barneveld
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Beun
Heiloo
C.C. Breughelzaal
Bree
Schouwburg Ogterop
Meppel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Munttheater
Weert
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Muze
Noordwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Posthuis Theater
Heerenveen
De Warande
Turnhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Kennemer Theater
Beverwijk
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
zaterdag 19 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Kei, Reusel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
Ronald Goedemondt
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Den Bolder, Waspik
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Marco Roelofs
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Junushoff Theater, Wageningen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Eric Koller - Fire in the hole
De Meerpaal, Dronten
Enge Buren - Reuring
Cultura, Ede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater Concordia, Enschede
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
S.C.C. De Enck, Oirschot
Andr - Bonzaai!!!
Zaantheater, Zaandam
zondag 20 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Bonzaai!!!
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 21 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Ministers - Voor de mooiste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Witte Theater, IJmuiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Schudden - We vieren het maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Poolvogel - Poolvogel
De Maaspoort, Venlo
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Aan de Slinger, Houten
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anuar - Vastberaden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 23 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Schudden - We vieren het maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Schalm, Veldhoven
Ruben Nicolai - Little friday
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - In zeer goede staat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Beun, Heiloo
Marco Roelofs
C.C. Breughelzaal, Bree
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bruers - Waar was ik?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Henry van Loon - Electropis
Munttheater, Weert
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric Koller - Fire in the hole
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Leidse Schouwburg, Leiden
Berry Lussenburg - Verwhard
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Treasures
De Warande, Turnhout
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anuar - Vastberaden
Fulcotheater, IJsselstein
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 24 januari 2013
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk