Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
G.C. Jan vander Noot
Brecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Culturalis Theater
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Mortsel
Mortsel
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theaterzaal Diepenbeek
Diepenbeek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Prismare
Enschede
donderdag 02 februari 2012
20:00
Jeroen Leenders
Markant Uden, Uden
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Koningshof, Maassluis
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Het Klooster, Woerden
20:00
Arjan Ederveen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Flint, Amersfoort
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Paul de Leeuw
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Weijer, Boxmeer
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
De Vroone, Kapelle
20:00
Thijs Maas - Genade
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Cultura, Ede
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Chassé Theater, Breda
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Stefan Pop - Popaganda
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 03 februari 2012
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Zaantheater, Zaandam
20:00
Purper - Helden
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Idea, Soest
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater de Kampanje, Den Helder
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Marjolijn van Kooten & Tom Sligting - Dubbelprogra
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Theo Maassen - Met alle respect
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Posttheater, Arnhem
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leon van der Zanden
Parktheater, Eindhoven
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jeroen Leenders
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
G.C. Jan vander Noot, Brecht
20:00
Richard Groenendijk
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Flint, Amersfoort
20:00
Paul de Leeuw
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Jörgen Raymann
De Meerpaal, Dronten
20:00
Thijs Maas - Genade
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Brokstukken - Three times a lady
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Pieter Jouke
Culturalis Theater, Den Haag
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
International Standup Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Mortsel, Mortsel
20:00
Gunter Lamoot - Rauwe kloten
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
BREStheater, Brielle
20:00
Erik van Muiswinkel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 04 februari 2012
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Zaantheater, Zaandam
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Werftheater, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
Theaterzaal Diepenbeek, Diepenbeek
20:15
Caveman (reprise)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Rob en Emiel - Tjongejonge
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater Concordia, Enschede
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Richard Groenendijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Thijs van Domburg
Prismare, Enschede