Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:30
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeMess
Naarden
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. Belgica
Dendermonde
Beneluxtheater
Berlicum
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Singer Theater
Laren
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Markant Uden
Uden
vrijdag 06 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 07 maart 2020
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
zondag 08 maart 2020
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
maandag 09 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
woensdag 11 maart 2020
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden