Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Muze
Noordwijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. De tippe
Vledder
C.C. De kern
Wilrijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
Theater Hof 88
Almelo
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Pook
Oostknollendam
20:15
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De hoogte
Winsum
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Genk
Genk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Agnietenhof
Tiel
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Deventer Schouwburg
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
vrijdag 26 november 2021
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Wart Kamps
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino - Opgefokt
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Poorterij, Zaltbommel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Muze, Noordwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Chassé Theater, Breda
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. De tippe, Vledder
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De kern, Wilrijk
Grof geschud - Broeden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Rayen Panday - Focus
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 27 november 2021
20:15
Jandino - Opgefokt
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Restante
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Vincent Bijlo - Functie elders
Theaterkerk Hemels, Twisk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Hof 88, Almelo
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater het Pakhuis, Hoorn
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Omval, Diemen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater de Huiskamer, Weert
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Huiskamer, Weert
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lisa Loeb - Extase
Pook, Oostknollendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Markant Uden, Uden
Grof geschud - Broeden
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Leidse Schouwburg, Leiden
Chicandier
La Madeleine, Brussel
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Koningshof, Maassluis
Thijs Kemperink - Herboren
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Weijer, Boxmeer
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maaspoort, Venlo
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De hoogte, Winsum
20:15
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Genk, Genk
20:30
Anuar - Eerlijk
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Agnietenhof, Tiel
zondag 28 november 2021
16:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
16:00
Remy Evers - Gewoon Remy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Posttheater, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maaspoort, Venlo
maandag 29 november 2021
Tineke Schouten - Dubbel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Lievekamp, Oss
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Martiniplaza, Groningen
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 30 november 2021
Tineke Schouten - Dubbel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Uit het niets
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Functie elders
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater De Leest, Waalwijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Odeon, Zwolle
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Fulcotheater, IJsselstein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
woensdag 01 december 2021
Nina De La Parra - Gods wegen
Zaantheater, Zaandam
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Zuidplein, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jan Beuving - Restante
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort