Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Het Trefpunt
Warmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Werf
Aalst
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hof in Salland
Raalte
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
C.C. De Werf
Aalst
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Taverne
Bergen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Witte Theater
IJmuiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 24 september 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
zondag 25 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
maandag 26 september 2016
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
dinsdag 27 september 2016
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 28 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 29 september 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
vrijdag 30 september 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
Minou Bosua - Minoux
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein