Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Theater Achterom
Hilversum
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
De Kunstgreep
Oostzaan
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Stroud
Putten
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
de Berchplaets
Berghem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Koningshof
Maassluis
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Zwaan
Uitgeest
Pook
Oostknollendam
City Theater
Schijndel
De Kunstgreep
Oostzaan
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Nuenen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
De Oosterpoort
Groningen
Den heuvel
Alphen
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Steiger
Menen
AINSI
Maastricht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
De Harmonie
Leeuwarden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Theater de Beun
Heiloo
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Theater Concordia
Enschede
De Warande
Turnhout
Theater De Boerderij
Huizen
14:30
M-Lab
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
vrijdag 30 oktober 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 31 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
zondag 01 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Den heuvel, Alphen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Jim Breuer
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 02 november 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 03 november 2015
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Steiger, Menen
Rob en Emiel - Da's sterk
AINSI, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Jon Richardson
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
André Manuel
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 04 november 2015
Ton Kas - JABROER
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Vrijspraak
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Dok6, Panningen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Beun, Heiloo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Concordia, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Warande, Turnhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Boerderij, Huizen
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
M-Lab, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard