Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Eendracht
Gemert
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scala Helmond
Helmond
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Toegift
Den Hoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meiboom
Krabbendijke
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. De steiger Boom
Boom
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Arto Theater
Schoonhoven
Agora Theater Druten
Druten
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Velinx
Tongeren
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 22 februari 2013
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 februari 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Electropis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - Het grijze gebied
Flint, Amersfoort
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Toegift, Den Hoorn
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
zondag 24 februari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 25 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 februari 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Junushoff Theater, Wageningen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agnietenhof, Tiel
woensdag 27 februari 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ruben Nicolai - Little friday
Theaterhotel Almelo, Almelo
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Storm, Winterswijk
Piepschuim
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Schudden - We vieren het maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater aan de Schie, Schiedam
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Van nature
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Posttheater, Arnhem
Philippe Geubels
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Wigwam
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Velinx, Tongeren
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam