Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeMess
Naarden
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Ludens
Voorburg
19:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Figi Theater
Zeist
14:30
Meervaart
Amsterdam
15:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 02 december 2022
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
DRU Industriepark, Ulft
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Meer
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 03 december 2022
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Saman Amini's integratieplan
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Orpheus, Apeldoorn
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Spant!, Bussum
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Veste, Delft
20:00
Arjen Lubach
Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Meer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Beuving - Restante
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - SNAK
DeMess, Naarden
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij - Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Maaspoort, Venlo
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Theater Ludens, Voorburg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Junushoff Theater, Wageningen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Alex Ploeg - Ego
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Zaantheater, Zaandam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Figi Theater, Zeist
20:30
n00b speelt n00b
Figi Theater, Zeist
zondag 04 december 2022
14:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Meervaart, Amsterdam
15:00
Saman Amini's integratieplan
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
15:00
Nele Bauwens & bigband The Whodads
De Roma, Antwerpen
20:00
Arjen Lubach
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Dakota, Den Haag
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Wilminktheater, Enschede
maandag 05 december 2022
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 06 december 2022
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Wilminktheater, Enschede
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Arjen Lubach
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
Munttheater, Weert
woensdag 07 december 2022
Kiki Schippers - Meer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Freek De Jonge - De Schreef
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Uit Het Niets
Wilminktheater, Enschede
20:30
Merijn Scholten - Solo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Kamal Kharmach
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Restante
Theater De Lievekamp, Oss