Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
C.C. De Bombardon
Heythuysen
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Cammeleur
Dongen
De Eendracht
Gemert
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Meiboom
Krabbendijke
Fidei et Arti
Oudenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Woerden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Meent
Alsemberg
C.C. Nova
Wetteren
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Diligentia
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Kulturhus Holten
Holten
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater 4en1
Breukelen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
donderdag 11 april 2013
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 12 april 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Er is geen plan B
Wesopa Weesp, Weesp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 13 april 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Meent, Alsemberg
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Nova, Wetteren
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Pieter Derks - Van nature
Het Veur Theater, Leidschendam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
Max van den Burg - Schlemiel
Kulturhus Holten, Holten
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam