Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Harmonie
Leeuwarden
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Atak
Enschede
Viage
Brussel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Werftheater
Utrecht
20:30
Victorie
Alkmaar
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Achterom
Hilversum
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Musis
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
De Speeldoos
Vught
20:30
De Klif
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 4en1
Breukelen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
dinsdag 07 mei 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Soundos - Er is geen plan B
Goudse Schouwburg, Gouda
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fulcotheater, IJsselstein
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 08 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sabine Beens - Ça bien!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Martin Simek - Cartoonist
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Max van den Burg - Schlemiel
Posttheater, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Munttheater, Weert
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Junushoff Theater, Wageningen
Ruben Nicolai - Little friday
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - V
De Eendracht, Gemert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Kees van Amstel / René van Meurs / Theo Maassen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Freek de Jonge: Zonde [GANNULEERD]
Atak, Enschede
donderdag 09 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Viage, Brussel
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 10 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Interesting times
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 11 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal