Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Nuenen
Heineken Music Hall
Amsterdam
HAN Campustheater
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Pas
Heesch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Kolk
Assen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Musis
Arnhem
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Heineken Music Hall
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
CK Theater
Roermond
Capitole
Gent
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pook
Oostknollendam
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Musiater
Zevenaar
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Heineken Music Hall
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Dok6
Panningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Schakel
Gilze
donderdag 18 april 2013
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
Guido Weijers - V
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 19 april 2013
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater De Omval, Diemen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lievekamp, Oss
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Kolk, Assen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Achterom, Hilversum
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
Theater 't Pand, Gorinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
Karin Bruers - Waar was ik?
Posthuis Theater, Heerenveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Hoftheater, Raalte
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - V
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
20:30
Camerettten - Finaletournee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Henry van Loon - Electropis
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Howard Komproe: LULverhalen
De Reggehof, Goor
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Molenberg, Delfzijl
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen Leenders - Geen idee
CK Theater, Roermond
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Javier Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 20 april 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze