Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Figi Theater
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
De Spieghel
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Spieghel
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Beun
Heiloo
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
vrijdag 29 maart 2013
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater De Leest, Waalwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 30 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Enge Buren - Reuring
De Harmonie, Leeuwarden
Sabine Beens - Ça bien!
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Schudden - We vieren het maar
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anuar - Vastberaden
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Ruchte, Someren
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Agnietenhof, Tiel
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
20:15
Brabants Plat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 31 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 01 april 2013
Op Sterk Water - Alfa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. Den Herd, Bladel
dinsdag 02 april 2013
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Parktheater, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Philippe Geubels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 03 april 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 04 april 2013
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Ellen Dikker - Horten en stoten
Fulcotheater, IJsselstein
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden