Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Evertshuis
Bodegraven
Zaantheater
Zaandam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. De Wouwer
Ravels
Wilminktheater
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
De Roma
Antwerpen
Theater De Boerderij
Huizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lux
Nijmegen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Gryphus
Vierlingsbeek
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Maagd
Bergen op Zoom
Munttheater
Weert
C.C. De Kruisboog
Tienen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Scala Helmond
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Posthuis Theater
Heerenveen
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
De Bres
Leeuwarden
C.C. Ter Dilft
Bornem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Figi Theater
Zeist
20:15
Ledeltheater
Oostburg
C.C. 't Gasthoes
Horst
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Het Kruithuis
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Speeldoos
Vught
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Meerpaal
Dronten
De Stenge
Heinkenszand
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
woensdag 27 maart 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Veste, Delft
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Poolvogel - Poolvogel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Speeldoos, Baarn
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Posthuis Theater, Heerenveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 28 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Wouwer, Ravels
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Roma, Antwerpen
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - V
Gryphus, Vierlingsbeek
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Howard Komproe: LULverhalen
De Maagd, Bergen op Zoom
Jandino Asporaat - De Revue
Munttheater, Weert
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Kruisboog, Tienen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Arsenaal Theater, Vlissingen
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
Scala Helmond, Helmond
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - Het grijze gebied
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parktheater, Eindhoven
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Diligentia, Den Haag
20:15
Niet Schieten! Vrouwen Willen Maar één Ding
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater de Kom, Nieuwegein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ruben Nicolai - Little friday
De Meenthe, Steenwijk
Schudden - We vieren het maar
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Er is geen plan B
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Muze, Noordwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 29 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
Arno van der Heyden - Zo.
De Bres, Leeuwarden
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Ter Dilft, Bornem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Walhalla, Rotterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
De Ministers - Voor de mooiste...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Figi Theater, Zeist
20:15
Freek de Jonge: Zonde
Ledeltheater, Oostburg
Guido Weijers - V
C.C. 't Gasthoes, Horst
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Het Kruithuis, Groningen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
De Speeldoos, Vught
Lebbis - Het grijze gebied
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Klooster, Nuenen
20:30
Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Meerpaal, Dronten
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Stenge, Heinkenszand
Peter Heerschop - Gelukzoekers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater De Leest, Waalwijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Ogterop, Meppel