Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Merksem
Merksem
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Woerden
19:30
Martiniplaza
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Hoftheater
Raalte
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
De Singer
Rijkevorsel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Almere
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Meiboom
Krabbendijke
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meerpaal
Dronten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Kei
Reusel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Het Klooster
Woerden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
C.C. De Bombardon
Heythuysen
De Eendracht
Gemert
De Cammeleur
Dongen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Wesopa Weesp
Weesp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
woensdag 10 april 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 11 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 12 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Schalm, Veldhoven
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Soundos - Er is geen plan B
Wesopa Weesp, Weesp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 13 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam