Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
BaronTheater
Opende
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Boodschap
Rijen
De Bres
Leeuwarden
De Eendracht
Gemert
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Iduna
Drachten
Koningshof
Maassluis
Koningshof
Maassluis
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Theothorne
Dieren
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Brouckere
Torhout
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
NTGent
Gent
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
So What!
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Stroud
Putten
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
NTGent
Gent
vrijdag 01 februari 2013
Henry van Loon - Electropis
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 02 februari 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
Soundos - Er is geen plan B
De Bres, Leeuwarden
Speelman & Speelman - Optimisten
De Eendracht, Gemert
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 03 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
maandag 04 februari 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
dinsdag 05 februari 2013
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 06 februari 2013
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
donderdag 07 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent