Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Dok6
Panningen
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
14:00
Diligentia
Den Haag
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
De Muze
Noordwijk
20:15
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
De Kattendans
Bergeijk
dinsdag 21 december 2010
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Klaas van der Eerden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 22 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Weijer, Boxmeer
20:15
Eric Koller - BULL!
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 23 december 2010
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 26 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 28 december 2010
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Bas Birker / Harry Glotzbach / Martijn Oosterhuis
Burgerweeshuis, Deventer
woensdag 29 december 2010
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 30 december 2010
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
14:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 31 december 2010
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 04 januari 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Toegift, Den Hoorn
woensdag 05 januari 2011
20:30
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 06 januari 2011
20:15
Schudden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 07 januari 2011
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:30
Kristel Zweers
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Katarina Vermeulen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 08 januari 2011
20:30
Thijs Maas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Onno Innemee met Het is hier een gekkenhuis / try-
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Leoni Jansen
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Flint, Amersfoort
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Anuar
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 09 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 10 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
dinsdag 11 januari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 12 januari 2011
Sara Kroos - BOHEEMS
S.C.C. De Enck, Oirschot
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Kees Torn
Theater De Veste, Delft
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Fulcotheater, IJsselstein
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 13 januari 2011
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Silvester
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Klaas van der Eerden
Diligentia, Den Haag
20:30
Jelle Kuiper
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 14 januari 2011
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kattendans, Bergeijk