Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium heino
Heino
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Adelberg
Lommel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Lindenberg Theater
Nijmegen
Ledeltheater
Oostburg
C.C. Den Blank
Overijse
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Spant!
Bussum
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Iduna
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
De Eendracht
Gemert
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Bres
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Adelberg
Lommel
Koningshof
Maassluis
Koningshof
Maassluis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
BaronTheater
Opende
C.C. Den Blank
Overijse
De Boodschap
Rijen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Speeldoos
Vught
Het Trefpunt
Warmond
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Muze
Noordwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
NTGent
Gent
20:30
So What!
Gouda
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 01 februari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium heino, Heino
20:15
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Howard Komproe: LULverhalen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jeroen Leenders - Geen idee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Carolien Borgers - Happy End
Ledeltheater, Oostburg
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Piepschuim
Dok6, Panningen
Katinka Polderman
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
van Beresteyn, Veendam
Poolvogel - Poolvogel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sjaak Bral Hier en Nu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anuar - Vastberaden
Het Klooster, Woerden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 02 februari 2013
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Kattendans, Bergeijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
Speelman & Speelman - Optimisten
De Eendracht, Gemert
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Soundos - Er is geen plan B
De Bres, Leeuwarden
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 03 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 04 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
dinsdag 05 februari 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 06 februari 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn