Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
Theater Sneek
Sneek
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Deventer Schouwburg
Deventer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Munttheater
Weert
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Speeldoos
Vught
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
AINSI
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Effenaar
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
Posthuis Theater
Heerenveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
Ledeltheater
Oostburg
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
van Beresteyn
Veendam
dinsdag 19 februari 2019
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 20 februari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
donderdag 21 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
vrijdag 22 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam