Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
Theaterhoeve Horckerhof
Baexem
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Dorpstheater Wormer
Wormer
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Boodschap
Rijen
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater De Lievekamp
Oss
Pook
Oostknollendam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
vrijdag 30 november 2012
20:00
Daniël Arends
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Jochen Otten
Theater De Omval, Diemen
20:00
Emilio Guzman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Thomas van Luyn
Theater De Omval, Diemen
20:00
Martijn Koning
Theater De Omval, Diemen
20:00
Katinka Polderman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Burgerweeshuis, Deventer
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jochen Otten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Eric Koller
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Emilio Guzman
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
20:00
The Umbilical Brothers
Diligentia, Den Haag
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Margriet Bolding
Rietveld Theater, Delft
20:00
Anne Jan Toonstra
Rietveld Theater, Delft
20:00
Emilio Guzman
Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Leenders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Martijn Koning
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Alex Klaasen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Emilio Guzman
BREStheater, Brielle
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Mezz, Breda
20:00
Piepschuim
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Weijer, Boxmeer
20:00
Emilio Guzman
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Stefan Pop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Piepschuim
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Margriet Bolding
Theater Top, Bemmel
20:00
De Hyena's
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
Carolien Borgers - Happy End
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
Piepschuim
Theaterhoeve Horckerhof, Baexem
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Emilio Guzman
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jeroen Leenders
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
De Nieuwe Kolk, Assen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Micha Wertheim
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jeroen Leenders
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Stefan Pop
Podium Mozaiek, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kamagurka - Sprook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ton Kas
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sander van Opzeeland
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Bloeiende Maagden
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lebbis
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Eric Koller
Crown theater, Aalsmeer
20:00
De Hyena's
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 december 2012
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schuur, Zevenbergen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Dorpstheater Wormer, Wormer
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - Sprook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Max van den Burg - Schlemiel
De Boodschap, Rijen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Poorthuis, Peer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Prei met mij
Pook, Oostknollendam
Poolvogel - Poolvogel
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Koningshof, Maassluis
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Schouwburg Lochem, Lochem
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Leidse Schouwburg, Leiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Harmonie, Leeuwarden
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Harderwijk, Harderwijk
Op Sterk Water - Alfa
De Nieuwe Doelen, Gorinchem