Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Achterom
Hilversum
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Musis
Arnhem
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Dok6
Panningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Kulturhus
Borne
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Mythe
Goes
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Mythe
Goes
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Sweel Cultureel
Zweeloo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Zaete
Yerseke
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 19 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg Lochem, Lochem
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Achterom, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Kamps en Kamps met Kamps en Kamps 1
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Agora Theater Druten, Druten
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Acda en de Munnik - ODE
Musis, Arnhem
20:00
Comedytrain
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 maart 2010
20:30
Begijn le Bleu, Flamingo's in de polder
C.C. Zundert, Zundert
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Dok6, Panningen
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Acda en de Munnik - ODE
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Speelman & Speelman - Thuis
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater de Mythe, Goes
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Schattelijn, Geertruidenberg
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Molenberg, Delfzijl
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Kulturhus, Borne
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 21 maart 2010
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Teeuwen
Paradiso, Amsterdam
maandag 22 maart 2010
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
dinsdag 23 maart 2010
Hete vrede
Zaantheater, Zaandam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Bussel, Oosterhout
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Acda en de Munnik
Flint, Amersfoort
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 24 maart 2010
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Junushoff Theater, Wageningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - Axestos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Acda en de Munnik
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Eric van Sauers - Ridder
De Meerpaal, Dronten
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem
20:00
Comedy Explosion
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 maart 2010
20:30
Ernst van der Pasch, Laat niets van waarde achter
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Samba Schutte - Je Maintiendrai
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Roué Verveer - Mans Genoeg
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Groene Engel, Oss
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Hete vrede
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Veste, Delft
Finalistentour Cabaretesk 10
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Orpheus, Apeldoorn
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 26 maart 2010
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal