Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Perron
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Parktheater
Eindhoven
Bon theater
Medemblik
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De hoogte
Winsum
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Perron
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Dok6
Panningen
Theater Ludens
Voorburg
Arto Theater
Schoonhoven
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Rietveld Theater
Delft
14:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Concordia
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Klooster
Woerden
20:00
Flint
Amersfoort
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Werftheater
Utrecht
Het Perron
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Dreumel
Dreumel
Diligentia
Den Haag
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Perron
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meerpaal
Dronten
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
vrijdag 25 september 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Johan Goossens - Daglicht
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
zaterdag 26 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De hoogte, Winsum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma
Arto Theater, Schoonhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night - Comedy Parade
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo
zondag 27 september 2015
20:30
Pepijn Schoneveld en Kim van Zeben - Lachend het weekend uit!
Rietveld Theater, Delft
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Meervaart, Amsterdam
maandag 28 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 29 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 30 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theaterpand Weesp, Weesp
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
Lankmoed - Onvergetelijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Klooster, Woerden
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
donderdag 01 oktober 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
vrijdag 02 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Omval, Diemen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - JABROER
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Hoftheater, Raalte
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Dreumel, Dreumel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meerpaal, Dronten
Hans Aarsman - Zelf weten
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam