Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Prismare
Enschede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Nuenen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nova Kiel
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
Jan van Besouw
Goirle
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Boodschap
Rijen
C.C. Genk
Genk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. De Werft
Geel
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Witte Theater
IJmuiden
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater Dakota
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
20:15
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Corneel
Lelystad
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 15 november 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podium 't Beest, Goes
Kamagurka - Sprook
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Het Klooster, Woerden
Piepschuim
Het Klooster, Nuenen
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Burgerweeshuis, Deventer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 16 november 2012
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater PePijn, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Kolk, Assen
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater aan de Schie, Schiedam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater 't Pand, Gorinchem
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jan Rot - De grote Jan Rot show
S.C.C. De Ruchte, Someren
André Manuel - Bonzaai!!!
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Carolien Borgers - Happy End
Podium Mozaiek, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Han Solo - Han Solo bedankt!
Nova Kiel, Antwerpen
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Martiniplaza, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Kamagurka - Sprook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - De Revue
Koningshof, Maassluis
Piepschuim
Jan van Besouw, Goirle
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Flint, Amersfoort
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Henry van Loon - Electropis
De Meerpaal, Dronten
Wilko Terwijn
De Klif, Nijmegen
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Harmonie, Leeuwarden
Enge Buren - Reuring
De Boodschap, Rijen
Ali B - Ali geeft antwoord
C.C. Genk, Genk
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Marco Roelofs
C.C. De Werft, Geel
Poolvogel - Poolvogel
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 17 november 2012
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Witte Theater, IJmuiden
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Van nature
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Martin Simek - Cartoonist / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater PePijn, Den Haag
Anuar - Vastberaden
Theater de Tobbe, Voorburg
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Storm, Winterswijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Kolk, Assen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Kik, Elst
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Kampanje, Den Helder
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater de Hasselbak, Eemnes
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Dakota, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Ogterop, Meppel
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Poolvogel - Poolvogel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Carolien Borgers - Happy End
Podium Mozaiek, Amsterdam
Thijs Maas - Concert
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Ali geeft antwoord
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joost van Hyfte - KOK
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - De Revue
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Corneel, Lelystad
Kamagurka - Sprook
Chassé Theater, Breda
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Den Herd, Bladel
Speelman & Speelman - Optimisten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht