Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Zwaan
Uitgeest
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dok6
Panningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Taverne
Bergen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Spant!
Bussum
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Chassé Theater
Breda
vrijdag 22 mei 2015
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
De Meerpaal, Dronten
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
zaterdag 23 mei 2015
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Chassé Theater, Breda
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Veste, Delft
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Wilminktheater, Enschede
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Spant!, Bussum
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
dinsdag 26 mei 2015
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Flint, Amersfoort
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schuur, Haarlem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 27 mei 2015
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bram van der Velde / Victor Luis van Es
Pitboel Theater, Sittard
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Zaantheater, Zaandam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nico Dijkshoorn - VUIG
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 28 mei 2015
20:00
Anuar - Integer
Markant Uden, Uden
20:30
Bourgondische Belgen III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Buitenstaanders
Dok6, Panningen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
Daniël Arends - Carte Blanche
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Munttheater, Weert
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 29 mei 2015
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Carte Blanche
Spant!, Bussum
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Dok6, Panningen
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. Palethe, Overpelt
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Hof 88, Almelo
Martin Simek - Enkelspel
Posttheater, Arnhem
20:15
Micha Wertheim | Micha Wertheim voor zichzelf
Meervaart, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 30 mei 2015
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater Sneek, Sneek
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Carte Blanche
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Koningshof, Maassluis
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Dok6, Panningen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Schudden - Perrongeluk
Chassé Theater, Breda