CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -446
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 06 mrt
16:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater `t Spieker
Eibergen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Rotonde
Borger
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zo 07 mrt
14:00
C.C. Zundert
Zundert
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 08 mrt
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 09 mrt
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
1
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parktheater
Eindhoven
2
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
wo 10 mrt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
1
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
do 11 mrt
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
MIDI Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
2
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Goudse Schouwburg
Gouda
2
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Westrand
Dilbeek
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vr 12 mrt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Swanla Theater
Zevenhuizen
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
J.C. Interval
Papendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Singer Theater
Laren
Theater Landgraaf
Landgraaf
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Hengelo
Hengelo
2
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Veste
Delft

zaterdag 06 maart 2010

16:00
Roel Meijvis Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Kristel Zweers - Ruig Theater Achterom, Hilversum
20:00
Wim Helsen Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Hete vrede Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Dames voor na vieren met Koude Kermis (try-out) Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter Jan van Besouw, Goirle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Mans Genoeg Theater `t Spieker, Eibergen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Rotonde, Borger
Alex Agnew - More Human Than Human G.C. Spikkerelle, Avelgem
Kamagurka - Kamagurka Geneest Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

zondag 07 maart 2010

14:00
Hé Cabaret & Theatergroep C.C. Zundert, Zundert
Marc-Marie Huijbregts - Punt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kasper van Kooten Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tentekomai - Dadada-dan Tenko De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 08 maart 2010

20:15
Frits Sissing / Trudy Labij / Syb van de Ploeg - De Oosterpoort, Groningen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 09 maart 2010

Jandino Asporaat - Buena Vista Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Por Dios Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Charlatans Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
1
Dolf Jansen - Altijd Verder TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Parktheater, Eindhoven
2
Foto Sara Kroos - Boheems
Sara Kroos - Boheems Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1

woensdag 10 maart 2010

Guido Weijers - Axestos Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
Roué Verveer - Mans Genoeg Agora Theater Lelystad, Lelystad
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
1
Daniël Arends Goudse Schouwburg, Gouda
Hete vrede Kennemer Theater, Beverwijk
Eric van Sauers - Ridder Orpheus, Apeldoorn
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
Foto Dolf Jansen - Altijd Verder
Dolf Jansen - Altijd Verder Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko Theaterhotel Almelo, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa TAQA Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 11 maart 2010

20:30
Vincent Geers - Onder Controle C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - Axestos Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder Theater De Leest, Waalwijk
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld MIDI Tilburg, Tilburg
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - De Rust Zelve Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Het uur van de prutser Theater De Lievekamp, Oss
2
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door De Muze, Noordwijk
Foto Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Sonnema Comedy Night Poppodium Romein, Leeuwarden
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Javier Guzman - Por Dios
Javier Guzman - Por Dios Goudse Schouwburg, Gouda
2
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken Theater de Koornbeurs, Franeker
Kamagurka - Kamagurka Geneest Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Charlatans C.C. Westrand, Dilbeek
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Diligentia, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden Theater De Veste, Delft
Hete vrede Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater de Speeldoos, Baarn
Dedication Orpheus, Apeldoorn
Ronald Goedemondt Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Comedytrain Toomler Theater, Amsterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

vrijdag 12 maart 2010

Jörgen Raymann - Familyman Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Swanla Theater, Zevenhuizen
Jandino Asporaat - Buena Vista Het Trefpunt, Warmond
20:15
Silverster Zwaneveld - Silverster Alone Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Roué Verveer - Mans Genoeg Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door Theater Sneek, Sneek
Hete vrede Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - Kamagurka Geneest Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Foto Veldhuis & Kemper  - We Moeten Praten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA J.C. Interval, Papendrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Theater Zinin, Nijverdal
Dedication Singer Theater, Laren
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk Theater Landgraaf, Landgraaf
Dolf Jansen - Altijd Verder Het Kielzog, Hoogezand
Foto Guido Weijers - Axestos
Guido Weijers - Axestos Schouwburg Hengelo, Hengelo
2
Foto Javier Guzman
Javier Guzman Goudse Schouwburg, Gouda
1
Wim Helsen - Het uur van de prutser Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Cultura, Ede
Sara Kroos - Boheems Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden Theater De Veste, Delft
Pagina -446