Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Reggehof
Goor
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
’t VlechtTheater
Noordwolde
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Kei
Reusel
De Boodschap
Rijen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 09 maart 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 10 maart 2019
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 11 maart 2019
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 maart 2019
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 13 maart 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel