Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
't Getouw
Mol
C.C. De Pas
Heesch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Het Trefpunt
Warmond
AFAS Circustheater
Scheveningen
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Molenberg
Delfzijl
Musis
Arnhem
Theater De Storm
Winterswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
G.C. Tentakel
Zonhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Dialoog
Ermelo
Holstohus
Olst
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Molenberg
Delfzijl
Colosseum Dokkum
Dokkum
Theater De Storm
Winterswijk
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Munttheater
Weert
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Spant!
Bussum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Schalm
Veldhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 04 februari 2010
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Vincent Bijlo - Verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
't Getouw, Mol
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
C.C. De Pas, Heesch
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hete vrede
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Finalistentour Cabaretesk 10
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ellen Dikker: Fjord
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Acda en de Munnik - ODE
Chassé Theater, Breda
vrijdag 05 februari 2010
Youp van 't Hek
Markant Uden, Uden
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Speelman & Speelman - Thuis
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Het Trefpunt, Warmond
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Posttheater, Arnhem
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Lindenberg Theater, Nijmegen
Leon van der Zanden - Cola
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Musis, Arnhem
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Storm, Winterswijk
Hete vrede
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Eric van Sauers - Ridder
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Droog Brood met Een Frisse Wind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Tentakel, Zonhoven
zaterdag 06 februari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Singer Theater, Laren
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Agnietenhof, Tiel
Speelman & Speelman - Thuis
De Dialoog, Ermelo
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Holstohus, Olst
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Kampanje, Den Helder
Leon van der Zanden - Cola
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Chassé Theater, Breda
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Colosseum Dokkum, Dokkum
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Storm, Winterswijk
Hete vrede
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eric van Sauers - Ridder
Munttheater, Weert
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Cabarestafette
Singer Theater, Laren
20:15
Bert kruismans met België voor Beginners
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
zondag 07 februari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
S.C.C. De Enck, Oirschot
maandag 08 februari 2010
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Acda en de Munnik
Spant!, Bussum
dinsdag 09 februari 2010
Sara Kroos - Boheems
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Leon van der Zanden - Cola
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Meerpaal, Dronten
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer Van Merwijk n
De Oosterpoort, Groningen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Por Dios
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Droog Brood
Theater De Veste, Delft
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Charlatans
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 10 februari 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Boheems
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam