Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Metropool
Hengelo
Dorpshuis Heerde
Heerde
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Speakers
Delft
20:00
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
Flint
Amersfoort
C.C. De Werf
Aalst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
't Getouw
Mol
21:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
G.C. Tentakel
Zonhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Storm
Winterswijk
Munttheater
Weert
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Holstohus
Olst
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
De Dialoog
Ermelo
Theater `t Spieker
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Spant!
Bussum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
woensdag 03 februari 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Purmaryn, Purmerend
Acda en de Munnik - ODE
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Daniel Arends
Metropool, Hengelo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Dorpshuis Heerde, Heerde
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Comedy Explosion
Speakers, Delft
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
De Weijer, Boxmeer
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Interview New Kids
Melkweg, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 04 februari 2010
Finalistentour Cabaretesk 10
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Vincent Bijlo - Verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hete vrede
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
't Getouw, Mol
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Ellen Dikker: Fjord
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Acda en de Munnik - ODE
Chassé Theater, Breda
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 05 februari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Tentakel, Zonhoven
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Storm, Winterswijk
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Youp van 't Hek
Markant Uden, Uden
Speelman & Speelman - Thuis
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Scheldetheater, Terneuzen
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Eric van Sauers - Ridder
Parkgebouw, Rijssen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Hete vrede
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Droog Brood met Een Frisse Wind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leon van der Zanden - Cola
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Musis, Arnhem
Micha Wertheim - Voor De Grap
Posttheater, Arnhem
zaterdag 06 februari 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Storm, Winterswijk
Eric van Sauers - Ridder
Munttheater, Weert
Leon van der Zanden - Cola
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Agnietenhof, Tiel
Hete vrede
De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater aan de Schie, Schiedam
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Holstohus, Olst
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Singer Theater, Laren
20:00
Cabarestafette
Singer Theater, Laren
20:15
Bert kruismans met België voor Beginners
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater 't Pand, Gorinchem
Speelman & Speelman - Thuis
De Dialoog, Ermelo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater `t Spieker, Eibergen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
zondag 07 februari 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 08 februari 2010
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Acda en de Munnik
Spant!, Bussum
dinsdag 09 februari 2010
Sara Kroos - Boheems
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden