Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fidei et Arti
Oudenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Idea
Soest
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Podium Vlieland
Vlieland
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Kimme
Zuidlaren
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
theaterzaal het vierde oor
olen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Kamers
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Vieze Gasten
Gent
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Witte Theater
IJmuiden
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Brink
Obdam
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Kei
Reusel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Idea
Soest
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Kinkel
Bemmel
Podium Boxtel
Boxtel
BREStheater
Brielle
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Effenaar
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Podium Neede
Neede
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
CulturA & Zo
Nootdorp
Pook
Oostknollendam
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
woensdag 10 oktober 2012
Roué Verveer - In zeer goede staat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Sara Kroos - Voor de leeuwen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Idea, Soest
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Venray, Venray
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium Vlieland, Vlieland
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kimme, Zuidlaren
donderdag 11 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Roué Verveer - In zeer goede staat
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Ali geeft antwoord
Schaffelaartheater, Barneveld
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anuar - Vastberaden
Theater PePijn, Den Haag
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Theothorne, Dieren
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Poolvogel - Poolvogel
Wilminktheater, Enschede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Het Kielzog, Hoogezand
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
theaterzaal het vierde oor, olen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Markant Uden, Uden
Kamagurka - Sprook
Werftheater, Utrecht
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Leest, Waalwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 12 oktober 2012
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Kamers, Amersfoort
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Fransche School Culemborg, Culemborg
Anuar - Vastberaden
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Kampanje, Den Helder
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Ali geeft antwoord
De Meerpaal, Dronten
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Joost van Hyfte - KOK
De Vieze Gasten, Gent
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater 't Pand, Gorinchem
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen
Witte Theater, IJmuiden
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Brink, Obdam
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Willem, Papendrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. De Kei, Reusel
Roué Verveer - In zeer goede staat
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Carolien Borgers - Happy End
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arto Theater, Schoonhoven
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater Idea, Soest
André Manuel - Bonzaai!!!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Remko Vrijdag en Martine Sandifort Hulhond (Try-Ou
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Leest, Waalwijk
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 13 oktober 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Flint, Amersfoort
Charlie Murphy
Meervaart, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Posttheater, Arnhem
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. De Kinkel, Bemmel
Speelman & Speelman - Optimisten
Podium Boxtel, Boxtel
Enge Buren - Reuring
BREStheater, Brielle
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bouwkunde, Deventer
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Alex Ploeg / Bob McLaren / Lambert-Jan Koops
Effenaar, Eindhoven
Poolvogel - Poolvogel
Drommedaris, Enkhuizen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
De Schattelijn, Geertruidenberg
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Reggehof, Goor
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - De Revue
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Alderliefste - Carte Blanche / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - Sprook
Het Veur Theater, Leidschendam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
André Manuel - Bonzaai!!!
Podium Neede, Neede
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Roué Verveer - In zeer goede staat
CulturA & Zo, Nootdorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Pook, Oostknollendam
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
20:30
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen