Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
17:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Zalencentrum de Treemter
Balk
AFAS Circustheater
Scheveningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Tobbe
Voorburg
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Molenberg
Delfzijl
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Idea
Soest
Het Veur Theater
Leidschendam
Witte Theater
IJmuiden
Theater Hof 88
Almelo
De Avenue
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
HAN Campustheater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Proeflokaal Belgie
Almelo
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater PePijn
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Molenberg
Delfzijl
Podium Boxtel
Boxtel
Singer Theater
Laren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Klooster
Nuenen
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Avenue
Breda
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Theater PePijn
Den Haag
Dorpshuis Heerde
Heerde
Scala Helmond
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Boodschap
Rijen
C.C. De kern
Wilrijk
Posttheater
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Brasschaat
Brasschaat
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De tippe
Vledder
De Kamers
Amersfoort
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Paard
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Witte Theater
IJmuiden
van Beresteyn
Veendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
BREStheater
Brielle
De Speeldoos
Vught
zaterdag 22 september 2012
Najib Amhali - Alles komt goed
Parktheater, Eindhoven
Anil Desai / Greg Shapiro
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
zondag 23 september 2012
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
17:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anil Desai / Greg Shapiro
Meervaart, Amsterdam
maandag 24 september 2012
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 25 september 2012
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Op Sterk Water - Alfa
Zalencentrum de Treemter, Balk
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Tobbe, Voorburg
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 26 september 2012
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Veste, Delft
Schudden - We vieren het maar
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Op Sterk Water - Alfa
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - Bonzaai!!!
Werftheater, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Herbakker, Eeklo
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Idea, Soest
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Wigwam
Witte Theater, IJmuiden
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Hof 88, Almelo
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
De Avenue, Breda
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Posttheater, Arnhem
donderdag 27 september 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Schudden - We vieren het maar
HAN Campustheater, Nijmegen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Berry Lussenburg - Verwhard
Proeflokaal Belgie, Almelo
Carolien Borgers - Happy End
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Electropis
Theater PePijn, Den Haag
Eric Koller - Fire in the hole
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Herbakker, Eeklo
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - In zeer goede staat
Podium Boxtel, Boxtel
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Singer Theater, Laren
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Lochem, Lochem
Ruben Nicolai - Little friday
Het Klooster, Nuenen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Hof 88, Almelo
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Almere, Almere
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
De Avenue, Breda
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 28 september 2012
Roel Meijvis - Roelette
Theater de Griffioen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Enge Buren - Reuring
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater PePijn, Den Haag
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Dorpshuis Heerde, Heerde
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Scala Helmond, Helmond
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Speelman & Speelman - Optimisten
De Dialoog, Ermelo
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Van nature
Theater de Griffioen, Amstelveen
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Maas - Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar - Vastberaden
Werftheater, Utrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Walhalla, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric Koller - Fire in the hole
De Boodschap, Rijen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kern, Wilrijk
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - Sprook
C.C. Brasschaat, Brasschaat
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Goudse Schouwburg, Gouda
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater Zuidplein, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Hofpoort, Coevorden
Youp van 't Hek - Wigwam
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Almere, Almere
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. De tippe, Vledder
Arno van der Heyden - Zo.
De Kamers, Amersfoort
De Hyena's - De Hyena's Comedy
C.C. Parnassos, Utrecht
Emilio Guzman / Henry van Loon / Pieter Derks / Ro
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Paard, Den Haag
zaterdag 29 september 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Witte Theater, IJmuiden
Enge Buren - Reuring
van Beresteyn, Veendam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
BREStheater, Brielle
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Speeldoos, Vught