Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Spil
Roeselare
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
Werftheater
Utrecht
C.C. De Ster
Willebroek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
De Spil
Roeselare
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Spil
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
De Spil
Roeselare
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
De Spil
Roeselare
De Warande
Turnhout
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
De Warande
Turnhout
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater Dakota
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Ster
Willebroek
C.C. Hasselt
Hasselt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Ster
Willebroek
C.C. De Plomblom
Ninove
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Plomblom
Ninove
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Palethe
Overpelt
De Roma
Antwerpen
C.C. Palethe
Overpelt
De Roma
Antwerpen
't Getouw
Mol
20:30
Tivoli
Utrecht
't Getouw
Mol
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Werftheater
Utrecht
15:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vrijdag 07 juni 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Spil, Roeselare
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Deventer Schouwburg, Deventer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Ster, Willebroek
Acda en de Munnik - 't Heerst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 08 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Kursaal Oostende, Oostende
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Spil, Roeselare
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs / Soundos Al Ahmadi
Effenaar, Eindhoven
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Grand Finale: ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
21:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! (Try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 09 juni 2013
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 10 juni 2013
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 11 juni 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parktheater, Eindhoven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Spil, Roeselare
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Witte nar
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 12 juni 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parktheater, Eindhoven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Spil, Roeselare
Karin Bloemen - Witte nar
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Amphion, Doetinchem
donderdag 13 juni 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parktheater, Eindhoven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Spil, Roeselare
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Warande, Turnhout
Karin Bloemen - Witte nar
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Interesting times
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Agnew - Interesting times
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
vrijdag 14 juni 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parktheater, Eindhoven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Warande, Turnhout
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Javier Guzman
Theater Zuidplein, Rotterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 15 juni 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Op Sterk Water - Alfa
Theater Dakota, Den Haag
Jeffrey Spalburg - Thuus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Orpheus, Apeldoorn
maandag 17 juni 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Rett Alert Benefiet met Brigitte Kaandorp e.a
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 18 juni 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
AFAS Circustheater, Scheveningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 19 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ster, Willebroek
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Hasselt, Hasselt
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 20 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ster, Willebroek
vrijdag 21 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Plomblom, Ninove
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 22 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Plomblom, Ninove
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 25 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Palethe, Overpelt
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Roma, Antwerpen
woensdag 26 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Palethe, Overpelt
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Roma, Antwerpen
vrijdag 28 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
't Getouw, Mol
20:30
Comedyhuis Comedy Summercourse
Tivoli, Utrecht
zaterdag 29 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
't Getouw, Mol
donderdag 11 juli 2013
19:00
Bert Gabriels / Bart Cannaerts / Jeroen Leenders /
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zaterdag 13 juli 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Capitole, Gent
zondag 14 juli 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Capitole, Gent
zaterdag 03 augustus 2013
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 17 augustus 2013
20:00
Micha Wertheim
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 23 augustus 2013
20:00
Dolf Jansen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 24 augustus 2013
20:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 augustus 2013
20:00
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 29 augustus 2013
19:30
Stephen Lynch
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 30 augustus 2013
20:00
Stephen Lynch
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
zaterdag 31 augustus 2013
20:00
Preken voor Eigen Parochie
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 01 september 2013
20:00
Preken voor Eigen Parochie
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Werftheater, Utrecht
15:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Parktheater, Eindhoven
woensdag 04 september 2013
20:15
Guido Weijers - V
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
donderdag 05 september 2013
20:00
Urbanus
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Guido Weijers - V
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Erik van Muiswinkel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 06 september 2013
20:00
Urbanus
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Lenette van Dongen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Weijers - V
De Boodschap, Rijen
20:00
Erik van Muiswinkel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Diligentia, Den Haag
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 07 september 2013
20:00
Ton Kas
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal