Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Tivoli
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Dakota
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
DeLaMar
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Chassé Theater
Breda
C.C. Westrand
Dilbeek
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koningshof
Maassluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Begijnhof
Diest
Theater Bellevue
Amsterdam
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Prinsenhof
Best
Chassé Theater
Breda
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Markant Uden
Uden
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Den Boogaard
Moergestel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Prinsenhof
Best
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Poorterij
Zaltbommel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
MC Theater
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Musis
Arnhem
donderdag 23 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Tivoli, Utrecht
Nathalie Baartman - Prei met mij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Dakota, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
De Nachtzusters - De Bonte Buurtbus
Theater Walhalla, Rotterdam
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater Hof 88, Almelo
Alex Agnew
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
vrijdag 24 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Koningshof, Maassluis
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Griffioen, Amstelveen
Max van den Burg - Schlemiel
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Witte nar
Deventer Schouwburg, Deventer
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Begijnhof, Diest
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Greg Shapiro
Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
zaterdag 25 mei 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Musis, Arnhem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Schudden - We vieren het maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Alle dagen
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Flint, Amersfoort
Leon van der Zanden - Rebel
Posttheater, Arnhem
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Den Boogaard, Moergestel
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Comedy Central Presents: Judah Friedlander
013, Tilburg
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
Alex Agnew - Interesting times
Meervaart, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
zondag 26 mei 2013
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Melkweg, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Flint, Amersfoort
maandag 27 mei 2013
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - V
De Poorterij, Zaltbommel
woensdag 29 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Rauw Spul
Posttheater, Arnhem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Het grijze gebied
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jetty Mathurin
MC Theater, Amsterdam
Guido Weijers - V
Munttheater, Weert
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Acda en de Munnik - 't Heerst
Musis, Arnhem