Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
18:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Bellevue
Amsterdam
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Eendracht
Gemert
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater Ins Blau
Leiden
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Vroone
Kapelle
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
DeMess
Naarden
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Dok6
Panningen
21:00
Dok6
Panningen
Theater Aan de Slinger
Houten
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
21:00
C.C. Deurne
Deurne
14:30
De Speulkoel Anloo
Anloo
Flint
Amersfoort
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
De Mattelier
Groenlo
19:00
De Mattelier
Groenlo
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Hofnar
Aalten
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
20:00
Het Parochiehuis
Delden
vrijdag 25 september 2020
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
18:30
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 26 september 2020
15:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
Steef de Jong - SISI BOY
Theater Ins Blau, Leiden
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Midwestcomedyfest: Zoe Bizoe - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
De Vroone, Kapelle
Man, man, man, de Podcast
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
22:00
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
Lisa Loeb - Extase
DeMess, Naarden
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
Jandino - Opgefokt
Dok6, Panningen
21:00
Jandino - Opgefokt
Dok6, Panningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
C.C. Deurne, Deurne
14:30
Garage TDI
De Speulkoel Anloo, Anloo
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Flint, Amersfoort
21:30
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
19:00
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Daniëlle Schel - OK
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Chris Verlaan - Man in de Maak
Theater PePijn, Den Haag
21:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Hofnar, Aalten
19:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
zondag 27 september 2020
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
maandag 28 september 2020
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 29 september 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
chasse comedy club
Mezz, Breda
20:00
Chassé Comedy Club
Chassé Theater, Breda
woensdag 30 september 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Parochiehuis, Delden