Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
AFAS Circustheater
Scheveningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
C.C. 't Vondel
Halle
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
De Poorterij
Zaltbommel
De Reehorst
Ede
20:00
Het Front
Vroomshoop
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
M-Lab
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
So What!
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Bon theater
Medemblik
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
MIDI Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
AFAS Circustheater
Scheveningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Martiniplaza
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
woensdag 06 januari 2010
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Diligentia, Den Haag
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Dedication
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Guido Weijers - Axestos
Theater de Kom, Nieuwegein
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 07 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - Ridder
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Vondel, Halle
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Posthuis Theater, Heerenveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Fawlty Towers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hete vrede
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Claudia de Breij - Hete Vrede
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Guido Weijers - Axestos
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Arie Koomen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 08 januari 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniel Arends - Geen excuses
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
De Poorterij, Zaltbommel
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
De Reehorst, Ede
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Acda en de Munnik - ODE
M-Lab, Amsterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric van Sauers
Posttheater, Arnhem
Hete vrede
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Almere, Almere
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Poolvogel
So What!, Gouda
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater Aan de Slinger, Houten
Dedication
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Arie Koomen
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 09 januari 2010
Speelman & Speelman - Thuis
Bon theater, Medemblik
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Chassé Theater, Breda
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hete vrede
De Eendracht, Gemert
Wie Ali zegt, moet B zeggen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Muze, Noordwijk
20:00
Arie Koomen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Deventer Schouwburg, Deventer
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Kennemer Theater, Beverwijk
Onno Innemee - De Spooktrein
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Eric van Sauers - Ridder
MIDI Tilburg, Tilburg
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - Axestos
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends
Theater de Tobbe, Voorburg
Acda en de Munnik - ODE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Hakim's of Comedy
Theater Zuidplein, Rotterdam
zondag 10 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 11 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 12 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Arie Koomen
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posttheater, Arnhem
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Almere, Almere
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Cardo, Groesbeek
Acda en de Munnik
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Por Dios
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 13 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posttheater, Arnhem