Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Cultuurwerf
Vlissingen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Muzeval
Emmen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Manifesto
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
zondag 05 december 2010
20:15
Richard Groenendijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 06 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 07 december 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Bert Visscher
Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - More Human Than Human
Parktheater, Eindhoven
20:15
Dames voor na Vieren - Koude Kermis
De Oosterpoort, Groningen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Andermans veren Live!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kristel Zweers - Ruig
MIDI Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Cultuurwerf, Vlissingen
woensdag 08 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater De Veste, Delft
20:30
Mark van de Veerdonk
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Muzeval, Emmen
Sara Kroos - BOHEEMS
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tineke Schouten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Veronique Sodano
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 09 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Punchline Comedy Club
P60, Amstelveen
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater De Veste, Delft
20:15
Joep Onderdelinden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - More Human Than Human
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Scheldetheater, Terneuzen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
vrijdag 10 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Flint, Amersfoort
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Joep Onderdelinden - Nat
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Bert Visscher
Theater De Veste, Delft
20:15
Daniël Samkalden
Diligentia, Den Haag
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ick Hans Liberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Claudia de Breij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Roemer van der Steeg met Ik ben geen kernfysicus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Johan Goossens
Werftheater, Utrecht
20:30
Maarten Ebbers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 11 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jaap Mulder
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Droog Brood
Diligentia, Den Haag
20:00
Punchline Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
20:00
Wakker in de stad
Manifesto, Hoorn
Joep Onderdelinden - Nat
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - More Human Than Human
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 13 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 december 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
20:15
NUHR
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 15 december 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Chassé Theater, Breda
20:15
Klaas van der Eerden
Theater De Veste, Delft
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
20:15
Roy Aernouts
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Winnaars en finalisten 2010
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - BOHEEMS
Het Musiater, Zevenaar
20:15
NUHR
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 16 december 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Veste, Delft
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
20:15
Eric Koller
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ernesto & Marcellino met Het beste dan maar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Winnaars en finalisten 2010
Werftheater, Utrecht
20:15
Gili
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 17 december 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - BOHEEMS
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Roy Aernouts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
LOS muziektheater
Werftheater, Utrecht