Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater 4en1
Breukelen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
World Forum Theater
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Gildhof
Tielt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vorstin
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Prismare
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
vrijdag 10 mei 2013
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 11 mei 2013
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
zondag 12 mei 2013
19:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
maandag 13 mei 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 14 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 15 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 16 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem