Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Kulturhus Irene
Notter
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Deventer Schouwburg
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
Theater Carrousel
Ommen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Houten Kaap
Ouddorp
00:00
Ons Tejater
Lieshout
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Wiese
Schalkwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Klameare
Workum
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Skâns
Gorredijk
donderdag 21 november 2019
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 22 november 2019
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Kaasfabriek , Wormer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 23 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk