Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Doelen
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Capellenborg Theater
Wijhe
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 29 mei 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Doelen, Rotterdam
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Herman Finkers - Na de Pauze
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 30 mei 2009
Silvester Zwaneveld
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anuar - Ongeremd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend (try out)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Almere, Almere
20:00
A Night of Comedy
Posttheater, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Meervaart, Amsterdam
Footloose
Meervaart, Amsterdam
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Leidse Schouwburg, Leiden
Nathalie Baartman - Los
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Beauty Queen Of Leenane
Cpunt Theater, Hoofddorp
zondag 31 mei 2009
Footloose
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 01 juni 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 02 juni 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
De Gemeentereiniging - Lang zullen wij leven
Theater aan de Schie, Schiedam
The Beauty Queen Of Leenane
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Familyman
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Overgang
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Nikè
Chassé Theater, Breda
woensdag 03 juni 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Wilminktheater, Enschede
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Spiegel, Zwolle
Footloose
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Beaty Queen Of Leenane
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Metropool, Hengelo
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Nikè
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 04 juni 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Overgang
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Footloose
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Nikè
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Capellenborg Theater, Wijhe
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 05 juni 2009
20:15
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Footloose
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Diligentia, Den Haag
The Beauty Queen Of Leenane
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 06 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 07 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 08 juni 2009
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 09 juni 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 10 juni 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 11 juni 2009
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
Ronald Goedemondt
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam