Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Posttheater
Arnhem
De Meerpaal
Dronten
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Veste
Delft
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Groene Engel
Oss
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Mythe
Goes
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Zaete
Yerseke
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
C.C. 't Vondel
Halle
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Musis
Arnhem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Sweel Cultureel
Zweeloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Achterom
Hilversum
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Meervaart
Amsterdam
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Singer Theater
Laren
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Almere
Almere
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Bon theater
Medemblik
Fransche School Culemborg
Culemborg
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Witte Theater
IJmuiden
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Musis
Arnhem
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Beun
Heiloo
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
M-Lab
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
woensdag 24 maart 2010
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Junushoff Theater, Wageningen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - Axestos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - Ridder
De Meerpaal, Dronten
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Comedy Explosion
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
20:00
Acda en de Munnik
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
donderdag 25 maart 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Samba Schutte - Je Maintiendrai
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Roué Verveer - Mans Genoeg
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Harmonie, Leeuwarden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Groene Engel, Oss
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hete vrede
Theater de Kampanje, Den Helder
Finalistentour Cabaretesk 10
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Ernst van der Pasch, Laat niets van waarde achter
C.C. Zundert, Zundert
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
vrijdag 26 maart 2010
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Cammeleur, Dongen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kristel Zweers - Ruig
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - Kamagurka Geneest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
Eric van Sauers - Ridder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Achterom, Hilversum
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniel Arends - Geen excuses
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
zaterdag 27 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Omval, Diemen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Singer Theater, Laren
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Rob Urgert & Kees van Amstel, Hoe Word Ik Gelukkig
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Bon theater, Medemblik
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
C.C. De Kinkel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Witte Theater, IJmuiden
Kamagurka - Kamagurka Geneest
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Zinin, Nijverdal
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Beun, Heiloo
Hans Teeuwen Zingt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Finalistentour Cabaretesk 10
De Weijer, Boxmeer
Eric van Sauers - Ridder
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Tobbe, Voorburg
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
M-Lab, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Agnietenhof, Tiel
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 28 maart 2010
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Freek de Jonge
Paard, Den Haag
maandag 29 maart 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam