Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Groene Engel
Oss
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sweel Cultureel
Zweeloo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Zaete
Yerseke
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
De Cammeleur
Dongen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Beun
Heiloo
Singer Theater
Laren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musis
Arnhem
M-Lab
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Paard
Den Haag
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
woensdag 24 maart 2010
Guido Weijers - Axestos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Acda en de Munnik
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posthuis Theater, Heerenveen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
De Meerpaal, Dronten
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 25 maart 2010
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Hete vrede
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Samba Schutte - Je Maintiendrai
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Mans Genoeg
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Groene Engel, Oss
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Ernst van der Pasch, Laat niets van waarde achter
C.C. Zundert, Zundert
Finalistentour Cabaretesk 10
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 26 maart 2010
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bouwkunde, Deventer
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Achterom, Hilversum
Daniel Arends - Geen excuses
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kamagurka - Kamagurka Geneest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Molenberg, Delfzijl
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Cammeleur, Dongen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
BREStheater, Brielle
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 27 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Witte Theater, IJmuiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Zinin, Nijverdal
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Beun, Heiloo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Singer Theater, Laren
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Almere, Almere
Hans Teeuwen Zingt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
M-Lab, Amsterdam
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - Ridder
Deventer Schouwburg, Deventer
Finalistentour Cabaretesk 10
De Weijer, Boxmeer
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rob Urgert & Kees van Amstel, Hoe Word Ik Gelukkig
C.C. Zundert, Zundert
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kamagurka - Kamagurka Geneest
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Bon theater, Medemblik
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Agnietenhof, Tiel
zondag 28 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Freek de Jonge
Paard, Den Haag
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
maandag 29 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater de Schalm, Veldhoven