Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Dorpstheater Wormer
Wormer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Eendracht
Gemert
Cpunt Theater
Hoofddorp
CK Theater
Roermond
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Beun
Heiloo
Posthuis Theater
Heerenveen
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zaterdag 23 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Eendracht, Gemert
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
André Manuel - Bonzaai!!!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
zondag 24 maart 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
maandag 25 maart 2013
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 27 maart 2013
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
Poolvogel - Poolvogel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Veste, Delft
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Speeldoos, Baarn
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - V
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Posthuis Theater, Heerenveen
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 28 maart 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Er is geen plan B
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Van nature
Theater de Kom, Nieuwegein
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! Vrouwen Willen Maar één Ding
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen