Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Speeldoos
Vught
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:00
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DeMess
Naarden
De Muze
Noordwijk
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Pook
Oostknollendam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Arto Theater
Schoonhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Huiskamer
Weert
vrijdag 11 januari 2019
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 12 januari 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert