Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Meervaart
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Vita Nova
Middelstum
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
De Poorterij
Zaltbommel
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Schuurkerk
Maassluis
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Druten
Druten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
woensdag 13 mei 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 14 mei 2009
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Ernst van der Pasch
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
John Buijsman - BUK
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Leest, Waalwijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 15 mei 2009
Guido Weijers - AXESTOS
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Boom Chicago
De Maaspoort, Venlo
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Nathalie Baartman - Los
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - Buena Vista
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater de Bussel, Oosterhout
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Kampanje, Den Helder
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Nikè
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
John Buijsman - BUK
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Wouter Deprez - Eelt
Vita Nova, Middelstum
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
zaterdag 16 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
De Poorterij, Zaltbommel
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Margreet Dolman / Paul Haenen
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Nikè
Meervaart, Amsterdam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Posttheater, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
Leon van der Zanden - Cola
Theater Schuurkerk, Maassluis
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 17 mei 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Lindenberg Theater, Nijmegen
16:00
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 18 mei 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 19 mei 2009
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kommil Foo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees Torn - Einde Verhaal
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater aan de Schie, Schiedam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
woensdag 20 mei 2009
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Agora Theater Druten, Druten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Musis, Arnhem
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Hengelo, Hengelo
John Buijsman - BUK
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen