Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater De Willem
Papendrecht
Het Musiater
Zevenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Tuschinski
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
De Eendracht
Gemert
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Kampanje
Den Helder
De Weijer
Boxmeer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Munttheater
Weert
20:15
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
donderdag 24 maart 2011
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater De Veste, Delft
20:15
Harry Glotzbach - El Ni
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Niet Schieten!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater PePijn, Den Haag
20:30
A Night of Comedy / Arie Koomen
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 25 maart 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Het Musiater, Zevenaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Anuar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Hans Dorrestijn
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Pam Ann
Tuschinski, Amsterdam
20:00
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Henry van Loon
Diligentia, Den Haag
20:30
Toneelgroep Het Volk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 26 maart 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
20:15
Kees Torn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Belastend materiaal
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Bart Rijnink
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 27 maart 2011
Jurk!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kleinkunstkeuken De Kip
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
maandag 28 maart 2011
20:00
Anuar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 29 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Harry Glotzbach - El Niño
Parktheater, Eindhoven
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Anuar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Javier Guzman - Oorverdovend
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Freek de Jonge
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 30 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Jan van Besouw, Goirle
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Boodschap, Rijen
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
20:00
Max van den Burg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Acda en de Munnik
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 31 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Eendracht, Gemert
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Harry Glotzbach - El Niño
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jandino Asporaat
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Helligen Hendrik - Nôh
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Katinka Polderman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jurk! - Avondjurk (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ocobar / Wilfried de Jong
Leidse Schouwburg, Leiden
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Speelman & Speelman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 01 april 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Kampanje, Den Helder
Harry Glotzbach - El Niño
De Weijer, Boxmeer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Anuar
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat
Munttheater, Weert
20:15
Jiskefet
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge
Theater De Veste, Delft
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 02 april 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn