Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:30
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Muzeval
Emmen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
P60
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater De Veste
Delft
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
zaterdag 27 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Diederik van Vleuten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Cristian Pielich
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Arie Blok met Over winnaars
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival
Diligentia, Den Haag
zondag 28 november 2010
20:15
Sara Kroos
Theater De Veste, Delft
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
maandag 29 november 2010
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
dinsdag 30 november 2010
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Diligentia, Den Haag
20:15
NUHR - Het Werkt Wel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Eric van Sauers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alex Agnew - More Human Than Human
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 01 december 2010
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric van Sauers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Claudia de Breij - Hete Vrede
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 02 december 2010
20:30
Silvester Zwaneveld
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Night of Comedy - News of Comedy
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Maarten Ebbers
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Kees Torn
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Stoep, Spijkenisse
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric van Sauers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Droog Brood
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Veste, Delft
20:15
Dick en Debbie met RAMPEN TAMPEN
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Comedy Explosion
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Boudewijn & Marcel de Groot - Waar gebeurd
De Oosterpoort, Groningen
vrijdag 03 december 2010
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Maarten van Roozendaal
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Joep Onderdelinden - Nat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Harry Glotzbach - El Niño
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric van Sauers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Almere, Almere
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Meervaart, Amsterdam
20:15
Caribbean Combo
Diligentia, Den Haag
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 04 december 2010
20:00
Punchline Comedy Club
P3, Purmerend
20:00
Leon van der Zanden - Cola
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Kamps En Kamps
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric van Sauers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 05 december 2010
20:15
Richard Groenendijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
14:30
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
maandag 06 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 07 december 2010
20:15
Sara Kroos
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Dames voor na Vieren - Koude Kermis
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Bert Visscher
Theater De Veste, Delft
20:15
Andermans veren Live!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - More Human Than Human
Parktheater, Eindhoven
woensdag 08 december 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Veronique Sodano
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Mark van de Veerdonk
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Muzeval, Emmen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater De Veste, Delft
donderdag 09 december 2010
20:15
Tineke Schouten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Punchline Comedy Club
P60, Amstelveen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Joep Onderdelinden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - More Human Than Human
De Meenthe, Steenwijk
vrijdag 10 december 2010
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Roemer van der Steeg met Ik ben geen kernfysicus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Maarten Ebbers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Johan Goossens
Werftheater, Utrecht