Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
30CC/Schouwburg
Leuven
Schouwburg Lochem
Lochem
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
DeMess
Naarden
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Lux
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Wesopa Weesp
Weesp
De hoogte
Winsum
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schuur
Zevenbergen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 02 februari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 03 februari 2019
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 04 februari 2019
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 05 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
woensdag 06 februari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 07 februari 2019
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn