Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Cultura
Ede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Hofnar
Aalten
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Den heuvel
Alphen
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Schakel
Gilze
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Prinsenhof
Best
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Dialoog
Ermelo
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Singer Theater
Laren
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
woensdag 11 december 2019
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
donderdag 12 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Yora Rienstra - UP
Cultura, Ede
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Posthuis Theater, Heerenveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Omval, Diemen
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Kielzog, Hoogezand
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Martijn Koning
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Hehobros
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Kappen, Haaksbergen
De Patrizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
ATLAS Theater, Emmen
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Odeon, Zwolle
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Jochen Otten
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Idea, Soest
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 13 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Urbanus
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcentrum GO, Leerdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Verte
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
Rayen Panday - Trigger
Podium Mozaiek, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Schakel, Gilze
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Dialoog, Ermelo
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Hehobros
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Harry Glotzbach / Roel C. Verburg - Comedy & Guitars
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Singer Theater, Laren
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Flint, Amersfoort
De Patrizanen - Het leven an sich
Spant!, Bussum
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Daan Boom - De Eerste
De Cammeleur, Dongen
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Schalm, Veldhoven
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger
Comedy Club Haug, Rotterdam