Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Kikker
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Flint
Amersfoort
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Podium 't Beest
Goes
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
dinsdag 21 februari 2012
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater Kikker, Utrecht
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 22 februari 2012
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Musis, Arnhem
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Paul de Leeuw
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Mythe, Goes
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Comedytrain
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Purper - Helden
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater Kikker, Utrecht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 23 februari 2012
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Flint, Amersfoort
Beau van Erven Dorens / Bob McLaren / Dara Faïzi /
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Leon van der Zanden
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Veste, Delft
20:00
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:30
Debby Petter
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Podium 't Beest, Goes
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Purper - Helden
Hoftheater, Raalte
20:00
Anuar - Gedreven
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Roué Verveer - In Zeer Goede Staat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Arjan Ederveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 24 februari 2012
20:00
Purper - Helden
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
International Standup Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Polderman tuigt af
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Arie Koomen / Edo Brunner
De Weijer, Boxmeer
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Veste, Delft
20:00
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Diligentia, Den Haag
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Eric Koller
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Erik van Muiswinkel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Nina de la Croix - Bas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Brokstukken - Three times a lady
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:15
Leon van der Zanden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Jörgen Raymann
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Paul de Leeuw
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Richard Groenendijk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Hoftheater, Raalte
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Idea, Soest
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Agnietenhof, Tiel
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Het Trefpunt, Warmond
zaterdag 25 februari 2012
20:00
Brokstukken - Three times a lady
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
De Zuiderkroon, Antwerpen