Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Pand
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Omval
Diemen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
P3
Purmerend
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Harmonie
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Flint
Amersfoort
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
De Maagd
Bergen op Zoom
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Borre
Bierbeek
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Schuurkerk
Maassluis
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
vrijdag 14 mei 2010
Speelman & Speelman - Thuis
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Mans Genoeg
Fulcotheater, IJsselstein
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Posthuis Theater, Heerenveen
NUHR - Nieuw Programma
Theater De Omval, Diemen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Posttheater, Arnhem
20:15
Kommil Foo
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Goudse Schouwburg, Gouda
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Hakim
J.C. Elektra, Sliedrecht
Guido Weijers - Axestos
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Gijs Nillissen & Michiel Peereboom
Werftheater, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. De Werf, Aalst
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:30
Droog Brood
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 15 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Djoelen, Oud-Turnhout
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Schalm, Veldhoven
Speelman & Speelman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Pieter Jouke & Ronald Snijders
Werftheater, Utrecht
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Orpheus, Apeldoorn
NUHR - Nieuw Programma
P3, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Flint, Amersfoort
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Chassé Theater, Breda
20:00
Karin Bruers - Bruers for president
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Por Dios
De Harmonie, Leeuwarden
Hete vrede
Meervaart, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Leidse Schouwburg, Leiden
Hardcore Comedy
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - Van A naar Z
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater Achterom, Hilversum
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Droog Brood - EEN FRISSE WIND
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Altijd Verder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Diederik van Vleuten met Daar werd wat groots verr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Stoep, Spijkenisse
zondag 16 mei 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Flint, Amersfoort
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 17 mei 2010
Sara Kroos - Boheems
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
dinsdag 18 mei 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Boheems
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Samba Schutte
Theater De Veste, Delft
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Parktheater, Eindhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maagd, Bergen op Zoom
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Almere, Almere
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 19 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Borre, Bierbeek
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg de Lawei, Drachten
NUHR - Nieuw Programma
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Por Dios
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hete vrede
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedytrain - Theatertour 09/10
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 20 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Speelman & Speelman - Thuis
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Schouwburg Almere, Almere
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
NUHR - Nieuw Programma
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Murth Mossel | 1-2 pers. enkelv.
Meervaart, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Schuurkerk, Maassluis
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Por Dios
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hete vrede
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Eric van Sauers - Ridder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen